Anasayfa » Genel » Ufo kandırmacası

Ufo kandırmacası

7 Nisan 2012  |  Yazar: admin  |  1 Yorum  |  4.404 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Ufo kandırmacası

Öncelikle bir şeyi belirteyim;Ben yazdıklarımın hiç birinin doğru olduğunu kesinlikle gerçek budur inanın demiyorum. Bazıları komplo teorisi bile gelebilir size fakat emin olmadığım hiç bir şey için burda tek kelam bile etmem. Bugünki yazı içinde eğer etkileneceklerini düşünenler,gece rüyalarıma girer korkarım diyenler varsa baştan söyleyim okumasınlar.
Rahatlamak için bi elham bi ihlas okuyun heheh

Eğer bu dünyada biz yaşıyorsak, başka gezegenlerde başka canlıların olması çok ta hayalperestlik değildir bana göre. Mutlaka başka canlılar vardır. Ve bunun adına son yıllarda her bilinmeyen cisme “UFO” damgası yapıştırıveriyolar. Şu meşhur otopsisi yapılan uzaylı videosunu görmeyen yoktur heralde. Göremeyenler için buyrun linki

Bu videoya inanan insan; akşam kuru fasülye yedi diye zeytinburnusporun şampiyonlar ligine katılcağına inananla aynı zeka seviyesindedir.

Şu FBI’ın Roswell olayını kabul etmesi basında nasıl duyuruldu sizce? İnanmayan aratsın bulsun haber sitelerinde, “FBI Ajanından Roswell İtirafı!”. Girin bakın son yıllarda Dha’nın ufo ile ilgili çıkan haber sayıları ne kadar yükselmiş
Ve şu an insanları UFOlara inandırmak eskisinden çok çok daha kolay. Zaten yıllardır bize “biz bir şeyler biliyoruz ve sizden gizliyoruz.” mesajı vererek ufoların bizimle temas halinde olduğunu yavaştan kabul ettiriyorlar.

İyi de neden?

Bakın bu söyleyeceğim bir komplo teorisi. S.ktir lan da diyebilirsiniz fakat önyargısız bir şekilde yaklaşabilirseniz görebilirsiniz arkasındaki gerçeği.

Yakında insanları kontrol altında tutmak için uygulayacakları korku politikasında “dünya dışı varlıklar tehditi” başrol oynayacak. Önceki yazıların birinde insanları korkutmanın ne kadar önemli olduğunu söylemiştim.

Şu an birkaç yüzyıl sonrasında neler olup biteceğini tahmin edemeyiz tabi ki fakat dünya böylesine asırlık planlar ile yönetiliyor. Bunu göz önünde bulundurmakta fayda var.

Bu ufo teranesini ilk ortaya atan kimdir biliyormusunuz? George Adamski die şizofren adamın tekidir. Adamın hayatını okumak isterseniz aha linki Adam hakkında “Ufo daireleri konusunda uzman” deniyor . Bu adam bi kitap yazıyor. 1952 yılında uzaylılarca kaçırılıp onların gezegenlerinde çeşitli incelemelere alındığını anlatan bir roman yazıyor. Edebi açıdan çok kötü olan romanı, hiçbir yayınevi basmıyor. Yazarın aklına bir fikir geliyor. Romanda yazılanları gerçekten yaşamış gibi anlatmaya başlıyor. Bu yolla çok büyük bir ün kazanıyor.

George Adamski isimli bu adam bir de UFO fotoğrafı çekerek basına gösterir. Ancak çektiği fotoğraflar gerçekte UFO fotoğrafları değil, mutfağında bulunan basit bir lambanın fotoğraflarıdır.

Bu olaydan sonra da binlerce UFO gözlemi yapılır ve halkın ilgisine sunulur. Benzer bir olay İngiltere’nin güneyinde yaşanır. Ekin tarlalarında UFO izleri bulunmuş ve olay Dünya basınında oldukça yer bulmuştur. Olaydan yıllar sonra iki kafadar bu izleri, hiç bıkıp usanmadan nasıl yaptıklarını açıklarlar. Bir İngiliz araç-gereç yapımcısının söylediğine göre bu izleri yapmak için özel tarımsal araçlar var. Herkesin kolayca satın alabileceği bu aletler aslında, ekinlere zarar vermeden tarlada çalışılabilmesi amacıyla üretilmiş. Hatta Mel Gibson ‘ın işaretler filmindede vardır

Herşey yavaş yavaş oluyor .Farkındasınız değilmi? Güleyimmi ağlayımmı bir haber
Benzer bir olay da ülkemizde yaşanmıştı. Bir dönem Niğde-Aksaray’da görülen Anadolu dostu UFO’larımız vardı. işte linki
. Ancak bu ” Milli UFO” muzu bir yerel gazeteci ile birkaç üst düzey kamu görevlisinin tezgahladığı sonradan ortaya çıktı. Amaç da Aksaray’a ilgi toplamak, yerel gazetenin tirajını arttırmak ve bölge turizmine katkıda bulunmakmışmışmış.

“Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi” adlı hiçbir bilimsel çevrenin desteklemediği sahte bilim merkezi, kamerayla oluşturulan basit ışık oyunlarını UFO görüntüsü olarak zaman zaman, daha doğrusu uygun zamanlama ile medyaya sunmakta, rating uğruna veya konuyu ilginç bulan bazı medya mensupları da bu yanlış bilgileri halka sunarak insanları yanıltmaktadır. Medyanın 1 numaraları yaptığı şeydir deyip konuya devam edelim

Japonya’daki tsunami sırasında gözüken Ufo’lar, ABD’deki 51. bölgeden yahut başka gizli bir üsten kalkmadılarsa bende bi bok bilmiyorum. Aha linki bulamayanlar için.

ABD’deki 51. bölgeye giriş kesinlikle yasaktır. Google Earth’te bile göstermezler 51. bölgeyi, inanmayan denesin, bulun koordinatlarını internetten ve bakmaya çalışın. Simsiyah ekran çıkacak karşınıza.51. Bölge topraklarına giriş kesinlikle yasaktir. Etrafa girilmez ve güvenlik güçleri girenleri öldürme yetkisine sahiptir yazılı büyük levhalar vardır ve hertaraf güvenlik kameralarıyla çevrilmistir. Ne karadan ne de havadan bu çok gizli üssün 30 mil etrafına hiçkimse yaklastırılmamaktadir.

Milyar çarpı milyon büyüklükteki bı gezegende yalnız değiliz kabul .Gelmişin 100bin ışık yılı uzaktan diyelim. Lan niye geliyolar o zaman? 2 adamın gözüne 5 saniye gözükmesi için mi geliyorlar. MAdem geldin bi tanı kimiz neyiz iyimiyiz . Uzaylılar dostumuz diyor Edgar Mitchell adlı eski NAsa çalışanı (Hep zaten bu nasa çalışanları görüyor nedense adamlar mübarek insanlar heralde hehe . Bu Amerika’lılar bi de ameliyat yapmıştı dimi bu uzaylıya? Neye göre ameliyat yaptın krdeşim? hani onlar bizden farklı canlılardı? karaciğerimi sulanmış dalağımı şişmiş ki ameliyat yapıyosun. Ayrıca bu uzaylıların akrabaları teşekkür için bi kilo lokum almadı, bi ton uranyum alıp getirmedimi acaba? nelerine güvenip artislik yapıyorlar merak etmiyor değilim .tmm sakinim ben devam edelim.

1947′de vuku bulan Roswell olayında belki gerçekten Ufo kazası olmuştur. Fakat bi şeyi kabul etmeliyiz, insan yapımı olan ve insan kontrolü altında olan Ufo’lara sahibiz dünya üzerinde.

Çok hoşuma gitti lan alıp bi atiker otogaz sistemleri taktırasım geldi .Bu kadar net ufoyu görmüşler bi de çekmişler resmini.Ayna gibi daha yeni ciladan çıkmış amk.

Bu da akşam vakti çekilmiş heralde. Bunu koymamın sebebi ilk resim gibi ve de ışıklı cisim şeklinde gördüğünü iddaa eden insanlar olduğu içindir.


Hollywood’un son yapımlarından The Battle Los Angeles filminin fragmanı:http://www.youtube.com/watch?v=PKC_ORM0vpo&feature=fvwrel

Sadece ilk 30 saniyeyi izleyin yeter anlarsınız zaten filmde bile olan tezgahı.

Highclere, Hampshire
21 temmuz 2002


West Kennett, Wiltshire
27 Haziran 2007

Allah allah .Bu ufo lar masonik sembollerin aynısını yapmışlar. Sen kalk bilmem kaç yüz bin yıl ışık yılı uzaktan gel milyarlarca benzin yak bi gecede masonik semboller çiz ve git. Firefox un işareti de 1 günde çizmişlerdir bunlar inanmayanlar yazsın google amca ya baksın.

Hiç satanist pentagramın neden ters olduğunu düşündünüz mü? Satanistlerin ters haç sembolünü, hristiyanlığı aşağılamak için kullandıklarını biliyor muydunuz?

11 Eylül 2001′de, İkiz Kule saldırıları gerçekleştiğinde Bush ne yapıyordu biliyor musunuz?
Okuduğu kitap satanist ritüeller taşıması sebebiyle yasaklanan bir “çocuk” kitabı. İsmi de My Pet Goat (evcil keçim). Saldırılar hakkında yanındakiler tarafından bilgilendirildikten sonra dahi okumaya bir süre devam etti. Ve kitabı nasıl okuyordu sizce?

Tersten.

Bu meşhur görüntünün 11 Eylül 2001 tarihine ait olduğunu biliyor muydunuz? George Bush’un, satanist semboller kullandığı gerekçesiyle yasaklanan bir kitabı tersten okuduğu sırada İkiz Kule’ler yıkılmak üzereydi. Kitabın isminı bir daha söyleyeyim mi, Benim Evcil KEÇİM.

Bush işte böyle salak böyle aptal diye orada burada dolaşır bu fotoğraf. Bush’un cidden o kadar salak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Harward mezunu bir salak?

Bu detayın da tesadüf yada zorlama bir senaryo olduğunu düşünenleriniz varsa, kendine doğru bir uçak saldırısı yapılmış olmamasına rağmen 7. Dünya Ticaret Merkezi binasının “yangın” sebebiyle yıkılmasını nasıl açıklayacaksınız? Öyle bir yapı yangın yüzünden mi yıkıldıi? Yoksa kontrollü bir şekilde mi yıktılar? O saldırıda tam 3 bina yıkılmalıydı, bu da ritüelin bir parçasıydı.

11 Eylül le ilgisi ebesinin şeyi kadar uzun bir yazı yazacam vizelerden sonra fakat şimdilik konumuz o değil fazla dağıtmayım konuyu.

Bu sembolik ritüelleri istedikleri enerjiyi sağlamak için yapıyorlar.

Yıllardan beri kötü enerjilerini hakim kılmak için bize savaş açmış vaziyetteler. Tarihteki ilk mason devleti olan Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington semboller üzerine kurulu bir şehir. Beyaz Saray ve önemli caddelerin meydanlarını kesiştirdiğinizde ortaya ne çıkıyor sizce?

Neyse 1 kişi bile bu yazıyı okur, biraz üstündeki ölü toprağını atar, birkaç arkadaşına konuyu açar ise, 1 kişi bile şunları yaparsa, bu harcadığım zaman amacına ulaşmıştır derim.

1 kişi bile yeter bana.

Her uyanan, başka 1 kişiyi daha uyandırsa, ne kadar büyük yol alırız biliyor musunuz?

Selametle…

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler: , , ,
avatar

1 Yorum »

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>