Anasayfa » Genel » Ufo kandırmacası -3

Ufo kandırmacası -3

26 Nisan 2012  |  Yazar: admin  |  1 Yorum  |  3.314 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Ufo kandırmacası -3

Yeni dünya düzeni,yeni çağ,spiritüalizim,satanizim,ufo,dünya vatandaşlığı vs duydun mu bir adım geriye gideceksin . Hatta geriye çekilip diyen kişinin ağzının üstüne bi tane yapıştıracaksın. Çünkü bunları diyen insan ya söylediği şeylere hizmet ediyordur yada kandırılmıştır ki %90 kandırılmıştır. Bizim milletimiz sever kulaktan dolma bilgilerle ona buna hava atmayı. Kendisinden başkasının bir konuda daha fazla bilgi sahibi olmasını istemez.

Geçen gün mail geldi aynen kopyalıyorum “ Bizi kandıramazsınız.Ufo diye bir şey olmadığını söylüyorsun fakat var ufo benim arkadaşlarım görmüş. Televizyonlar bizi uyutuyor :(

Yıl olmuş 2012 hala bunlara inanan ,hatta inandı diye kendini akıllı zanneden embesiller var. IQ ‘su bir çekirge ile eşit olan aynı toprakları paylaştığımız şahıs (ismini yazmamış ama celaleddin yada Süleyman olduğunu hissediyorum) Hepimiz salağız, hepimiz kandırılıyoruz .Sen akıllısın dimi. Ulan sen kafası kuma gömülmüş kıçıyla nefes almaya çalışan bir varlıktan başka bişi olamazsın. Neyse sakinim.

Son günlerde sıkça duyduğunuz “Yeni Dünya Düzeni” ve bu Yeni Çağ(New Age) dinlerine bir giriş yapalım diyorum. Karşılıklı sohbet havasında geçebilir ama dikkatli dinleyin  hehehe. Tabi hepsini incelemek açıklamak imkansız falan en hızla türeyen en tehlikeli olabileceklerini umduğum ve günümüzde gittikçe yayılan bir dini ele alalım öncelikle. Satanizm. New Age kategorisinde bir dindir. Spiritüalist öğreti de satanizmin öğretilerine çok yer verilir.

Neyse gelcem o konuya

 

Türkiye’de ve dünyada spiritüalizm gittikçe yayılıyor, Türkiye’de Bilyay var yine spiritüalist ve birçok yan kuruluşu olan bir dernek. Ve daha nice spiritüalist oluşum var bu ülkede ve tüm dünyada. Bu herifler nasıl istedikleri gibi şaklabanlık yapabiliyorlar?

Bu işin Türkiye ayağından devam edelim bari. Bakın çok aşina olduğunuz bir topluluk geliyor karşınıza şimdi.

Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi: http://www.siriusufo.org/tr/

Kurucusu da çoğumuzun tanıdığı, genç Ufo’ların yedek sevgilisi Haktan Akdoğan. Şimdi nedir efendim, ışık çıkaran gök cismi görüntüsü haberi olduğunda hemen Haktan bey telefonla felan yayına bağlanır ya da Saba Tümer’in programlarına katılır. Çıkar oraya her zamanki fiks ezbere laflarını söyler: “Dünya vatandaşı olma bilincine sahip olmalıyız” felan der. Sürekli bir “bilinç seviyesi” muhabbeti çevirir, arada Kuran ayetleri de verir, uzaylılarla beraber büyümüş gibi “çok zekiler, bize de yardım ediyorlar, geçenlerde amarikalı bir çiftçiye çip taktılar” felan der. Neye güvenerek görmüş geçirmiş gibi 1. ağızdan anlatıyorsa şu Ufo hikâyelerini… Nereden biliyon la uzaylıların zeki olduğunu? Satranç mı oynadınız, sudoku mu çözdünüz beraber ne yaptınız anlamadım ki ben sizi? Tutturmuş “bir enerji, bir pozitif motivasyon, bir aauuuraaa var” diye, valla artık böyle spiritüalist ağızlara tahammülüm kalmıyor benim. Terlik arıyorum hemen sağda solda.  İslam, Ufo ve spiritüalist fikirleri karıştır birbirine, al sana yeni çağ. Ne çağmış be arkadaş

He bu arada Kuran’dan yararlanmayı da ihmal etmezler tabi. Neymiş işte Cebrail göklerden yani uzaydan inmiş dünyaya, öyleyse gökyüzünde başka medeniyetler varmış, Kuran’da da buna işaretler varmış. Lan ne alaka olum? Nedir bu gökleri ve gökyüzünü ulvileştirme, kutsallaştırma çabası? Sirius gezegeninden mi geldi Cebrail? Vahiy getirmeden önce Orion Takım Yıldızı Kıraathanesi’nde okey masasında felan mıydı? Bu benim kişisel yorumumdur ki ; Gökyüzünü yüceltip asıl ulvi olan kişiye geri planı atılmak istenmesidir. Çünkü bu adamın konuşmalarını dinlerseniz en basitinden spiritüalist kişileri 2 dakika dinleseniz anlarsınız zaten.

Şu video’nun 2:05-2:20 arasındaki saçmalığa bak şimdi, Haktan abimizin tam o bombayı patlattığı anın link’ini veriyorum: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=t5wzY7AaywI#t=127s
Neymiş? Tevrat, İncil ve Kuran’dan bahsedecekmiş sevgili Haktan kardeşimiz, çünkü “Hz Muhammed ve Hz İbrahim birtakım araçlara binmişler”.
Vayyy anassını yaa. Hz Muhammed ve Hz İbrahim Ufo’ya biniyormuş. Hey maşallah. Peygamberimizin uçan daire-i şerifi şu an Sultanahmet Camii’nde zaten, ramazanları gösterime açılıyor.
He bi de Hz. İsa’nın resminin bulunduğu Visoki Decani manastırına da merak edip baktım .Hatta 2004 yılında milliyetde haberi de varmış

Ayrıca 17 Ağustos depreminde bizi ufolular korumuş . Ortaya çıkan enerjiyi vakumlayarak daha büyük bir felaketi önlemişler. Bu da linki  .Bu insanlar kendi söylediklerine inanıyorlarmıdır acaba? Ya da bu söylenenlere inanan insanlar var. Şükredelim bence halimize.Ahmet Mete Işıkara’da uzaylı zaten dimi ?

Bakın ; sonsuz evrende sonsuz galaksi vardır. Ben demiyorum ki sadece biz varız. Zaten koca evren de sadece insanların olması bana da saçma geliyor eyvallah fakat milyarlarca kilometre uzaklıktan uzaylının gelip,tesadüf eseri iki nasa yetkilisine görünüp gitmesi IQ su üç haneli rakamlarda olan insanlar için hiç te mantığa yatkın değil.

Müslüman olduğunu söyleyen bir kişi zaten cinlere inanıyordur, aksini söylerse müslümanlıktan çıkar zira onlarca ayet var Kuran’da cinler hakkında. Fakat sana bu tür şeyleri unutturuyorlar işte, böyle uzaylı saçmalıklarına, Ufo’lara, alien’lara falan inandırıyorlar seni. “Cin” deyince, “İblis” deyince bunlar sana gerici, saçma, uydurma peri masalları gibiymiş geliyor. Kültüründen ve dininden uzaklaşman için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını, şimdiye kadarki yazılarda anlattım zaten. Bu “spiritüalizm” ve “UFO” teraneleri de bunun bir parçası işte. Ve yakın gelecekte bu şeytani insanlar hem kendi yaptıklarını, hem cinlerin etkilerini “Ufo”, “Alien”, “E.T.” gibi isimlerin arkasında kamufle edecekler.
Adama uzaylı de, bir enerji de, pozitif motivasyon de, sana “hmmmmm mantıklı evet” der.
Allah de, cin de, “yeeaaa bırak şunları ne saçmalıyosun cemaatçi misin beynini yıkamışlar senin” der.Geçmedi mi süzgeçten ? Geçircem evladım az daha bekle.
He bir de bu yazdıklarıma paranoyakça diyenlerde çıkıyor ki yakın arkadaşlarımdan da vardır. Ben kimseye okuyun bile demem hatta çoğu tanıdıklarıma okuma derim. Çünkü beyni örümcek ağlarıyla örülü ,sabit fikirlerinin değişmeyeceğine inandığım,kendi aklıyla değil de onun bunun aklıyla geçinen insanlar okumasın zaten.
Farkediyorsunuz dimi artık “Türk’üm” ve “Müslümanım” demek cesaret isteyen bir iş haline geldi bu ülkede. Prim vermeyin bunu yerleştirmek isteyen şerefsizlere, özünüzü inkâr etmeyin, kopmayın ondan, tutunun ona. Kültürü olmadan gelişebilmiş bir medeniyet varolmadı şu ana kadar, kültürünü kaybetmiş bir milletten birlik olmaz, kendi içinde bölünür gider. Sana da bunu yapmak istiyorlar, farket şunu artık aptal olma…
 Ufo ve spiritüalizm fikirlerinin bu kadar iç içe geçmiş olması sizi hiç kıllandırmıyor mu? Nerede Ufo, orada spiritüalizm. Nerede Ufo, orada “sevgi, barış, kardeşlik” lafları. Zaten bu lafları kim ısrarla bu kadar çok söylerse ondan bir işkillenin.Ve size şunu da söyleyeyim, Ufo ve spiritüalizmin olduğu yerde, “muhakkak” masonluk da olur. Her ne hikmetse mason kardeşlerimizin ilgisini en çok çeken konulardan birisi bu UFO mevzusu.Zaten önceki yazı da bu ufo olayını ortaya atan adamın 33. dereceden mason olan Jay Rockefeller olduğunu yazmıştım. Sebep derseniz tek sebep yeterli olur;
Tek Dünya Devleti
Ufo’lar bu tek bir dünya devletine mükemmel bir aracı.
Geçen sene bu zamanlar 21 Mayıs’ta kıyamet kopacak haberleri vardı. Hatta 21 Aralık 2012 de de kopacakmış. Her sene kıyamet kopuyor zaten neyse..Aşağıdaki resme bakın siz :)
Nick: tevvetoglu.
Tevet = Yahudi takviminde bir ay ismi.
Ve bir şey söyleyeyim mi size, çoğu insana bu “illuminati” tıraş bir hikâye gibi geliyor ya, bunun sebebi de masonluk. İşte bu şerefsizlerin ortalığa attıkları yalan dolan sahte komplo teorileri yüzünden oluşuyor insanlarda bu psikoloji. İnsanlar bu sebeple Illuminati ve masonluğun zararlı faaliyetleri hakkında konuşanları ciddiye almıyor, çünkü ortalık deli saçması hikâyelerle dolu… Ayağa düşürdüler iyice böyle ciddi bir konuyu. Ve bu hikâyelerin, uyduruk internet sitelerinin, çoğu kitabın çıkış kaynağı yine masonluk.. Aslında bu kadar insanlara anlatmamak lazım ya bi neyse daha diyim.
He bu arada Tevetoğlu dedik unuttum sanmayın
Tarkan Tevetoğlu
Kendisi sabetay kökenlidir tıpkı
Sertab Erener gibi…
Hala tartışılır 2002 yılı Eurovision birinciliğimiz. Tamam şarkı iyiydi ama sadece şarkıyla olmuyor işte bu işler.
Şimdi her sabetaycıya karşı tavır almayın sakın, sen de Sabetaycı bir dedenin torunu olabilirdin. Seçemezsiniz bunu, ilahi kader. Burada önemli olan bu kimselerin o öğretiye uyup uymadıkları, ondan faydalanıp faydalanmadıklarıdır. Yoksa nerede ve hangi ailede doğduğundan dolayı bir kimseye tavır almak, ırkçılıktan da öte adice bir davranıştır, orada anlaşalım bi.
Lakin şöyle de bir gerçek var ki, Türkiye’de bazı sabetaycılara kapılar daha kolay açılıyor. Şimdi Tarkan ve Sertab Erener yeteneği olan insanlar hadi, fakat “herkesin” yapabileceği, hiçbir özel yetenek gerektirmeyen işleri yaparak çevre ve maddi gelir elde eden, vasıfsız insanların çoğu ne hikmetse sabetayist… Fırsatlara sahip olanlar onlar oluyor genellikle. İş dünyasında özellikle serbest teşebbüslerde bu olay çok fazla oluyor. Tabi bir de olayın medya boyutu var ki orayı tamamen egale etmiş durumdalar.
Mesela Güneri Civaoğlu nedir olum ya? Bu adam niye ünlü lan?
Ya Mehmet Ali Birand? Bu adamın spiker olması küfür gibi bir şey lan insanlara.
Ne bileyim abicim böyle hiçbir olayı olmamasına rağmen diğerlerinden çok daha fazla rant ve gelir sağlayan insanları gördükçe ben duramıyorum yerimde. Bir Reha Muhtar neden ünlüdür mesela? Orhan Pamuk neden nobel almıştır mesela? Oyuncu mu şarkıcı mı ne olduğu belli olmayan, ama ne hikmetse her konuda pek bi yetenekli (!) olan Hülya Avşar neden bu ülkede yıllarca 1 numaralı meşhur oldu?
Bu ülkede sanat ve medyaya yön verenler sabetaycılardır. İşin maddi kısmını sabetaycılar hallediyor.
Manevi kısmını da nurcular.
Türkiye’de İslam = nurculuk oldu artık. Camide hocalar nurcu fetvaları okuyor (ben gitmeyeli çok oldu, bazı giden arkadaşlarımın yalancısıyım ehehe). Ufacık çocuklara “abi” evlerinde Kuran’dan önce risale  okutturuyorlar.(Bu risale konusuna bi ara değincem. Said Nursi yi de deşecez hehehe
Farkında mısın kimlerin etkisi altında şekilleniyor hayatımız? “Benim ne alakam olur nurcuyla yeeaa, hiç de etkisi altında değilim”. NAAHHH değilsin. Eğer sen dininden uzaklaştıysan, İslam’dan soğuduysan, bunun sebebi onu sana yanlış tanıtanlardır. Sen aslında dinden değil, o dini götünden anlamış insanlardan uzaklaştın, o dini çıkarlarına alet edenlerden soğudun sen, ah aradaki farkı bir ayırt edebilsen.

Buraya bir nokta koyup dini alet eden başka bir adama geçelim

Ahmet Hulusi
Şekil A’da olduğu üzere masonik ve spiritüalist sitelerde muhakkak reklamı olur kendisinin; Ahmed Hulusi.
Kendisi ilk bakışta “aa mantıklı lan” dedirtecek şeyler anlatıyor olsa da, bir süre sonra size kıyamet olayının evren değil, sadece “dünya”daki hayatın sonu olacağını, ve hatta cehennemin de Güneş olacağını falan söyler. (Sıkılmadan 10-15 videosunu izledim acaba yanılıyormuyum diye ama yok yok adam yanını belli ediyor. Sizde girin bi inceleyin boş vaktinizde)Zira kendisi, sahip olduğu üstünkörü fizik bilgisiyle evrenin oluşumu ve kıyamet gibi olayları bilimsel olarak açıklamaya yeltenir. Hatta “Kuran ve Yeni Çağ”adında bir yazısı vardır ki akıllara zarar, sadece metin değil, bunları söylediği video’ları da bulunur. Şöyle şeyler söyler kendisi, aynen kendi sitesinden alıyorum:
“Geri kalmış ülkelerin insanları, “madde”yi esas alan bir fizik ve DİN anlayışındayken; bilimsel gelişmeleri yakından takip eden kişiler teorik fizik ve “spiritüel din” anlayışına ulaşmışlardır.

Ulaşılan “spiritüel DİN” anlayışı ise, yeni bir şey olmayıp, 1400 küsur sene evvel Allâh Rasûlü muhteşem insan Muhammed Mustafa (aleyhisselâm)’ın açıklayıp; O’nun yolundan giden evliyaullâhın yaşadığı, tasavvuf adı altında mecazlarla, işaretlerle anlatılmaya çalışılmış “DİN” gerçeğidir.

Yeni çağ, Kur’ân bilgisinin bilimle deşifre edileceği çağ olarak insanlıkta yerini alacaktır.
Şimdi biraz Türkiye sınırlarından çıkalım, yine şu Ufo meselesine dönelim.
World UFO Disclosure Campaign (Dünya Ufo İfşaat Kampanyası):http://www.worldufodisclosure.org/
Birçok dil seçeneği mevcut bu arkadaşların sitesinde de, tabi hedef kitleyi geniş tutsunlar ki kaçırmasınlar balıkları. Şimdi Türkçe’yi seçip girelim siteye, bakalım sloganımız neymiş?

“Birleşik bir Dünya ve birleşik bir insanlık için.”

İlkokul 3. sınıf öğrencisinin yapabileceği bir soru soracam… Biz niye birleşiyoruz lan?

Adamların tüzükleri de var işte burda

 * Evrende yalnız olmadığımız gerçeği ve aslında hepimizin dünya vatandaşı olarak birer ?Dünyalı? olduğumuzun idraki
    * Din, ırk, mezhep ve ülke farklılıklarının önemsizliğinin anlaşılması
Diğer maddelerde de hep “yaşasın sevgi ve dostluk, kahrolsun ayrımcılık pis kaka öcü” tarzı zırvalıklar var tahmin edeceğiniz üzere.
Hiç mi dikkatinizi çekmiyor lan her Ufo zımbırtısının arkasından “tek bir dünya devleti” fikri çıkıyor olması?
Hiç mi kıllanmıyorsunuz olum?
La “yaşasın sevgi, barış, kardeşlik” ve “kahrolsun ayrımcılık” kisvesi altında, sana YENİ DÜNYA DÜZENİ’ni kakalamaya çalışıyorlar ulan.
Görmüyor musun bunu?
Arkalarında kimler ve hangi fikirler var farketmiyor musun?
Her Ufo ve spiritüalizm oluşumunun arkasında masonik emeller olduğunu ne zaman idrak edeceksin lan daha? Daha kaç delil, kaç işaret lazım be gerizekâlı?
Bu tarz Ufo derneklerine ya da Ufo’sunu boşver, spiritüalist derneklere üye olmuş, merak salmış tanıdığınız varsa uyarın onu. Bakın çok büyük tezgâh dönüyor çok. Oralara giden insanlar iyi bir bok sanıyorlar bunları fakat kandırılıyorlar. Bu spiritüalist oluşumlarda genelde çok iyi ve ikna edici konuşmacılar olur, doğru bilgilerin arasına böyle şeytani ve salak fikirleri empoze ederler, size de kakalarlar ruhunuz duymaz. 3-4 ay takılırsın orada sonra “reenkarnasyon var mı la acaba?” diye düşünmeye başlarsın, sonra bir bakmışsın aptalca şeylere inanıyor olmuşsun. Tabi o an sana aptalca şeylermiş gibi gelmez onlar, sen kendini “aydınlanmış” hisseder, seni eleştirenlerin ise “cahil” olduğunu düşünürsün..
Bunlar saymakla bitmez. www.rael.org a bakın yine aynı oluşum.
Spiritüalizmden girişi yaptık, bir sonraki yazıda bu şeytani (luciferian) fikirlerin ve siyonizmin daha başka nerelere sızmış olduğundan bahsedecez. Gerçi nereye sızmamış ki şerefsizler, artık onların ritüelleri bizim popüler kültürümüz olmuş vaziyette. Öyle ki hiç yadırgamıyor hatta farkına varmıyoruz bile.
Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler:
avatar

1 Yorum »

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>