Anasayfa » İnternet Günlüğüm » Ufo Kandırmacası-2

Ufo Kandırmacası-2

18 Nisan 2012  |  Yazar: admin  |  1 Yorum  |  2.964 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Ufo Kandırmacası-2

Internet should have never existed (internet asla varolmamalıydı)

Bu söz kime ait biliyormusunuz . Jay Rockefeller..  Daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi şu an dünya üzerinde egemenlik kuran 2 aileden birinin en etkin üyelerinden biridir bu Jay denilen şizofren bunak adam. İnanmayanlar için buyrun linki

Medya size göstermek istediğini, anlatmak istediğini yansıtır. Bilmeniz gerekeni değil,öğretmeyi istediklerini öğretir.

Yani diyeceğim o ki, büyük bir imkânınız var. Hem kendiniz hem başkaları için değerlendirin bunu. Internet büyük nimet, fakat nasıl nefes almak bizde refleks haline geldiği için bu mükemmel olayın kıymetini anca astım hastası olanlar daha iyi biliyorsa, biz de hayatımızla bu kadar iç içe olan internet’in aslında ne denli büyük bi olay olduğunun farkında değilmiş gibi hareket ediyoruz. Ama farkında olun. Sadece porno ve facebook için kullanmayın şu interneti (Bunu okuyanların %90 ı inceden bi küfür etmiştir bana ama mühim değil) . Zira bu adamlar (misal Rockefeller) bile çekiniyorlar internet’in bu konudaki gücünden.

Yoksa sizi NTV’de, CNN’de, Kanal D’de ve bilimum büyük kanallarda bu konular hakkında bilinçlendirmeyecekler. Bu kanallarda size gerçekleri değil, bilmeniz gerekenleri anlatacaklar. Facebook’ta ,Twitter’da sürekli geziniyor gazetecileri aydınları atıyorlar içeri diye profillerde gezdiriyorlar isimlerini . Ancak o kadar a.q. Elizabeth Neuman’ın 1984 te ortaya attığı bir teori vardır. Adı “suskunluk sarmalı” .Suskunluk sarmalında en önemli nokta, bir kişinin  sarmaldan çıkabilmesidir. Benzer yöndeki düşünceler bunun ardından açıklanmaya başlayacaktır. Yani o sarmaldan çıkanlar içerde. İçten içe de bir sindirme politikası var ülkemizde son 2-3 yıl içinde. İtaat et, karşı gelme,kendi hayatını yaşa denmekte bize. Bunu yapan iktidar , medyayı mükemmel bir şekilde kullanıyor.

Son yıllarda Tv’lerde “ufo görüldü” “uçan cisim ufoyu nasa yetkilileri” başlıklı onlarca habere rastlıyoruz. Tartışma programlarında ufo olduğunu söyleyen konuşmacılar çıkar. Fakat hiç “Ufo yoktur birader” diyen konuşmacıyı çıkartmazlar. Belki bir kaç tane vardır o da yayıncı kendi insiyatifini kullanmıştır. Çünkü ,iktidardakiler,uzman gördükleri kişileri yanlarına çekerek,kendi düşüncelerini halka entegre etmek isterler. O yüzden artık gittikçe artan bir şekilde “Ufoyu gören masum köylü” haberleri gittikçe artmaktadır.

Kaç kere Erol Bilbilik‘i, Nihat Genç‘i, Aytunç Altındal‘ı bu büyük Türk kanallarında konuşurken gördünüz?

Çoğu tırı vırı Avrasya tv ,Ülke tv,ART gibi kanallarda çıkar Sky Türk te yayın yapıyordu Nihat Genç en iyisi olarak ama onu da 2008 de yayınına son verdiler.Araştırırken gördüm, Aytunç Altındal bir ara Star Tv de program yapıyormuş(Hiç denk gelmedim ya neyse) Sonra rating yüzünden değil içeriğe yönelik eleştiriler yüzünden yayın hayatına son verilmiş.Bu da haberi

Bu adamların en büyük özelliği nedir biliyormusunuz “Çok gerçek konuşurlar”. O yüzden sıradan ratingi olmayan kanallarda konuştururlar bu adamları. Uğur Mumcu ,Ahmet Taner Kışlalı, normal gazeteciliğin dışına çıkıp gerçekleri halka göstermek istedikleri için şu an hayatta değiller. Hrant Dink “Ermeniler bıraksın Türkleri kendi işlerine baksınlar” demiştir. Bu insanlar kendi yanlışlarıyla bile yüzleşebilecek kadar gerçekleri,halkın yüzüne çarptıkları için arkalarından konuşuyoruz.Uğur Mumcu’yu ancak yıldönümünde haber programlarında 30 sn gösteriliyor.Kışlalı ise çoktan unutuldu gitti.

İşte bu adamlar medya patronlarına göre delidir. Fakat Aydın Doğan , Murdock, Rockefeller akıllıdır.

1993′te başlatılan Ufo Disclosure Project (Ufo İfşa Kampanyası) ile bu Ufo halkın gözüne gözüne sokulmaya başlandı.

Bizim ülkemizdeki Türkiye Gazeteciler Cemiyeti gibi bir oluşumla ortak hareket edip bir kampanya düzenliyorlar.Siteleride var bu resimdeki adam da Steven Greer. Bu adam konuşurmuş  konferanslarında. Kendisinin tek amacı “insanları Ufo gerçeği hakkında bilinçlendirmek”mişmişmiş.

Bu ufo teranesini ilk ortaya atam kim biliyormusunuz?Bi tarafımdan uydurmuyorum bu adam Laurence Rockefeller.. Adam 83 yaşında ufo ile ilgileniyor.Bizim yaşlılar gider kahveye, ne bileyim resim yapar bu adam Ufo lara merak sarıyor. Neyse ölünün arkasında çok sövmeyelim heheh.

Bu Steven Greer’in konuşmalarından şöyle bir video var .Psikopat değilseniz izlemeyin. Çoğunda havadan sudan konuşuyor zaten. delil olsun diye koydum hehe.

Bu adam brifing mi ,seminer mi adını ne koyarsanız işte konuşuyor; Greer bu fikrin Laurence R. tarafından ortaya atıldığını söylüyor.Laurence Rockefeller ailenin iyi çocuğuymuş ve bu Ufo olayını aydınlatmak istiyormuş. Kardeşi David Rockefeller ise istemiyormuşmuş.

Bilin bakalım kim bunlar :D Soldaki herkesin bildiği gibi dönemin Amerika Başkanı Bill Clinton ,sağdaki ise Laurancce Rockefeller. Niye mi buluştular? Kurbanda danaya mı girelim sığıra mı diye konuşcaklarmış hehe. Tabiki ufo konusu için. Bu da Hillary Clinton la resmi

Şu sitede adamların mektuplaşması cartı curtu falanda var. çok şekerler :)

Bu resimdekilerde Ufo İfşa Kampanyasına destek veren “Gönüllüler” Hepside ne kadar yardımsever insanlar

Bu tür adamların sokağa atacak tek kuruşları olmaz. Hiç bir neden yokken bir kampanya yaratıp para harcayacaklarını düşünmüyorsunuz umarım?

Medya da gittikçe ufo haberlerinin çok olduğunun farkındasınızdır.Belli aralıklarla ufo haberleri yayınlarlar Hürriyet ,milliyet vs .İlk başlarda yok öyle bir şey diyen insanlar o haberleri okuyunca acaba diye kuşkuya düşer. Zaten o zamandan itibaren amaçlarına ulaşmış olurlar.

Her gün aynı şeyi tekrar edersen bir insana, bir süre sonra aklında yer eder.
“Ufo gördük”, “aha Ufo çıktı” haberleriyle bize yapılmak istenen de budur.
Yakın tarihte, bizim medyamızda, sırf Hürriyet’te çıkan haberlere bir bakalım.
Hürriyet, 03.08.2011 – http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=18400971
Hürriyet, 01.08.2011 – http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=18388121
Yukarıdaki haber bu haberin aynısıydı, farklı manşetlerle tekrar tekrar verin aynı haberi anasını satayım, sorun yok… Hürriyet, 31.07.2011 – http://webtv.hurriyet.com.tr/2/19985/0/1/bilim-dunyasini-sarsan-iddia.aspx

 

Ulan ne hikmetse bu ağzına sıçtımın Ufo’ları milyonlarca yıl beklediler, tam insanoğlu teknolojiye ve kitle imha silahları üretebilecek sanayiye sahip oldu, o zaman dünyayı istila etme kararı verdiler.Güçler eşit olsun falan diye düşündüler heralde iyiniyetli ufocanlar.

Şimdi bakın, bu UFO mevzunu nerelere bağlamaya çalışıyorlar bir görelim. Şu 2 dakikalık video’yu muhakkak ama muhakkak boş bir vaktinizde seyredin, sevgili Dawkins bizleri kimin yaratmış olabileceğine dair fikir yürütüyor. Ateistseniz bile lütfen önyargısız bir şekilde değerlendirin şu video’yu.

Yıllar önce Türkiye’ye Hürriyet, Hugo’nun bilgisayar oyununu dağıttı. Belki haberiniz vardır bu olaydan, fakat asla küçümsenecek bir mevzu değil. Ben susacam, sadece bu oyundan kareler gösterecem, buyrun:

Doğu Anadolu nerde a.q.? Daha o yıllarda haritada Türkiye’yi bölen gazetenin sahibinin Aydın Doğan olduğunu bilmeyen yoktur dimi?

Bu bir Aydın Doğan ödülüdür. Şurada ikamet eder: http://www.aydindoganvakfi.org.tr/TR/InternationalCaricature.aspx

Bi şey ima etmedim, sadece göstereyim dedim.
Genel kültür olsun diye…
Lazım olur bu bilgiler ileride…
Şu diyeceğimi unutmayın: Gelişen teknoloji, medya ve televizyon ile bu adamlar 100 yılda yapacakları dejenerasyonu, artık 5-10 yılda yapabiliyorlar. Artık insanları çok daha hızlı yozlaştırıyorlar. Hem de kitlesel halde, absürd ve iğrenç olayları bile normal karşılar hale getiriliyoruz zamanla. Ama siz o hale gelmeyeceksiniz, uyanık olacaksınız.
To be continue …
Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler: , ,
avatar

1 Yorum »

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>