Anasayfa » Kişisel Yazılarım » Türk Lirası Tesadüfü

Türk Lirası Tesadüfü

1 Mart 2012  |  Yazar: admin  |  1 Yorum  |  15.376 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Türk Lirası Tesadüfü

Biliyorsunuz ki bugün Türk Lirası’nın simgesi belirlendi. En çok ihtiyacımız olan şeydi. Yıllardır arkadaşlar arasında ailecek ve sülalecek bu konuyu tartışa tartışa bir hal olmuştuk ve sonunda büyüklerimiz bize layık simgeyi sundular.Göremeyenler için hemen altta Türk Lirası simgemiz;
Finale kalan son semboller ise bunlar ve arasından çift kroslu bu simge seçiliyor.Tesadüflere inanırmısınız?

Aslında böyle bir sembol bir çoğumuza hiç yabancı gelmemiştir. En çok kullanılan para birimlerinden olan Euro ve Sterline oldukça benzemektedir.Bilmeyenler için ortadaki Hint Rupisi..(Çift kroslara dikkat edelim)

Kaç senedir bunun için uğraşıyorlardı. Ne gerek var ki Ermenilerin kullandığı parayı çevir al sana fıstık gibi TL simgesi.

İlk baktığımda haç işaretine benzetmemek için çok uğraştım fakat olmuyor zihin tamamlıyor ne yazıkki. Lorriane Haçı nasıldır bilirmisiniz?

Bu da tesadüftür canım.Bi tarafımdan uydurmadım bunu buyrun wiki linki.

 

Masonluğun en üst seviyesi 33. seviye olarak söylenir.İşte bi örnek İskoç Ritininden

Ya tapınak şovalyeleri?Bu site de bile açık açık yazar olaylar.

Ya Nazilerde varmı dersiniz?

Tesadüfen farkettiğim dünyanın en büyük petrol şirketlerinden olan Exxon’un logosuna bi bakın

V for Vendetta : Bir kez daha olumsuz bir ifadeye dikkat edin

 

Bu çift cross olayını araştırdığımda(Tamamen emin değilim bunu baştan söyleyim sonra kavga çıkmasın) Lorainne’lerin ihanet ettikleri ve çift kros un ihanet sembolu olarak ortaya çıktığını yazmışlar .Morfojenik alanlar teorisi gibi şeylerde karşıma çıktı ama neyse aklınızı karıştırmadan konuya döneyim.

 

Bana bir ulusun parasını basmak için yetki verin,o zaman kanunları kimin yaptığını önemsemem” Meyer Rothschild.

Daaaaaaannnnnnnkkkkkkkk

İngiltere’nin para basma yetkisinin kimin elinde olduğunu biliyormusunuz? Rothschild ailesi.Bu her yerde açık açık yazar zaten çok araştırmanıza dahi gerek yok .Aynı şekilde Amerika ‘nın da para basma yetkisi aynı aileye aittir.

Bu adamlar silah satarlar bir ülkeye.Sonra savaş çıkarırlar.Sonra kredi verirler.Borçlandırırlar. Sonra daha fazla silah daha fazla kredi.Adları sanları ne forbeste ne başka bir yerde geçer fakat dünya bir avuç insanın istediği gibi yönetiliyor.

Economist dergisinin 2011 yılı araştırma sonuçlarıdır bu. Dünyanın şu an 44trilyon $ dan fazla borcu var.

Borçlu olduğun ülke bir başka ülkeye borçludur, fakat işin derinine baktığında senin borçlu olduğun ülke de muhakkak “birilerine” borçludur.
Bu birilerinin kim olduğunu az çok biliyorsunuz zaten.
Küresel bankerler.
Bize gittikçe paranın tek güç göstergesi olduğunu aşılamaya çalışıyorlar. Dikkat edin “yea para olmayınca aşk ta olmuyouurrr kiiiee” diyen insanlar türüyor her gün. Çıkar ilişkilerinin adını mantık evliliği,gerçek aşkın adını “çulsuza vardı” olarak yaftalıyoruz.Bunu bende yapıyorum sende yapıyorsun.Gittikçe yozlaşıyoruz. Ama biraz da gözümü açıp ” Noluyor lan” demeliyiz.
Hadi kalın sağlıcakla…
Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler: , ,
avatar

1 Yorum »

  • çirkin diyor ki:

    tek kelimeyle harika bir yazı doğruluğu tartışılır belki ama bu ince detaylar insanın gözüne çarpmıyor göze carpmıyan yerlerden konuyu ele almıssınız sizi tebrik ederim. ben yinede bunun bu denli art niyetli bir durum olduğunu düşünmüyorum nede olsa sadece bir tl yazılacak çift kroslu olmasının ne getirisi var sizin düşüncenizdekilere yada bizlerden ne götürüsü var

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>