Anasayfa » Kişisel Yazılarım » Tesla,Deprem,Masonluk

Tesla,Deprem,Masonluk

3 Aralık 2011  |  Yazar: admin  |  Yorum Yok  |  6.966 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Tesla,Deprem,Masonluk

Olayı kısaca özetleyeyim ki bu adamın neler yapabileceğini yarım yamalakta olsa anlayın.

Radyoyu bulan herkesin bildiği lise kitaplarımızda adının süslendiği  Marconi değil, 17 çocuklu bir ailenin oğlu Tesla’dır.Neyse Ertem Şener bilgileri vermeyeceğim size kısa geçeyim . Tesla’yı bürokratik işlemler ile bu telif hakkına sahip olmaktan mahrum ederler ve kendisinden 10 yıl sonra Marconi’nin radyosu hesapta icat edilir.

Dünyanın çok kuvvetli bir enerjiye sahip olduğunun farkında olan Tesla, bu enerjiyi insanlara ücretsiz ulaştırmak için iyonosferden yararlanabileceğini keşfeder. Bu projesi için gerekli finansmanı kendisine sağlayan, yahudi bir bankerdir. Tesla diyor ki dünya ya tek bir noktadan ulaşabilirim, yayın verebilirim, kısacası şu an günümüzdeki haberleşme ağını (belki daha da gelişmişini) kurabileceğini iddia eder. Projesi yarı yolda feshedilir. Sebebi yahudi bankerimizdir. Yahudi bankerin ismi mi? J.P. Morgan… Federal Rezerv’i kuran, o meşhur Wall Street bankerlerinden biri. Bu adam  anglikan kilisesine üyeliği ile biliniyor olsa da, Illuminati’nin söz sahibi bankerlerinden birisidir. Mason mu derseniz? Forever….Neden desteğini çekti peki? Bu proje sonunda Tesla dünyaya bedava enerji sağlayacaktı.Düşünsenize elektrik bedava su bedava ,iki kilo patates…neyse abartmayım ! Bir banker ise babasının hayrına böyle bir projeyi zaten desteklemeyeceği gibi, bir de bunun sonucunda kendi kâr marjı zarar görecekse desteği bırak, bu projeyi baltalamaktan bile kaçınmaz. Bu proje için Morgan’ın inşa ettiği kuleyi Nikola Tesla zaten maddi desteği kalmadığı gibi bir de borç batağına düştüğü için hurda fiyatına hatta bedavaya satmak zorunda kalıyor. Yıllar sonra Tesla’nın bu projesi “Edison Onur Ödülü” ile ödüllendirilir. Adamın mezarına gel küfrü bas yada bu ödülü ver aynı bok.

İlk uzaktan (kablosuz) kumandayı icat eden yine Tesla’dır yine Tesla’dır. Tesla Tesla Tesla.. Adamı evlat edinesim geldi nerdeyse neyse ben konuyu dağıtmayım fazla

Tesla, mucizevi bir şekilde adeta insanlığın yararı için varolan iyonosferi kullanma girişimlerine devam eder. İyonosfer dediğimiz şey de atmosferin bir tabakası işte, hatırlayın lise coğrafya bilgilerinizi. İyonosfer vasıtası ile bugünki kablosuz iletişim teknolojisini sağlamak şöyle dursun, onu bi geç, fay hatlarını faaliyete geçirmenin hatta dünyayı ortadan ikiye dahi bölebilmenin mümkün olduğunu söyler Tesla… Burda bi virgül koyayım. Bu adam bir deney yapıyor tabiî ki test amaçlı .Manhattan da deney sonucunda camları kırılmayan tek bir bina kalmıyor.Tüm şehir sallanıyor. Ee tabi herkes rahatsızlık duyuyor bundan.Sonra  ne mi olacak?Şerefsiz insanların eline geçip öldürücü bir silah olarak kullanacaklar bu silahı.

HAARP PROJESİ işte teslanın bu çalışmalarından yola çıkılarak belkide günümüzde kat be kat geliştirilerek oluşturulmuştur. Şu anda Amerika ve Rusya bu mucizevi gücü elinde bulunduruyormuş.Bu adamlar neler yapabiliyor bi bilseniz ağzınız Bülent Ersoy u çıplak görmüş gibi açılır. Mevsimleri değiştirebiliyorlar (sevdiğiniz kız gittiğinde de değişir ya neyse),dünyanın diğer ucundaki cihazları etkisiz hale getirmek,hava koşullarını değiştirmek ve ve ve sıkı durun Deprem yaratmak

Bakıyolar bu Manhattan projesi iş yapar mı yapmaz mı diye ve Japonya ya füzeleri atıp deney! Yapıyorlar bu kanı bozuk insancıklar.

İşte burada duralım. Bu adamlar Haarp projesiyle Tesla nın insanlar için kullanmak istediği projesini daha da geliştirerek çeşitli kötü sonuçlara yer verebilecek şekilde kullanıyorlar . şu siteyi inceleyin : maestro.haarp.alaska.edu/cgi-bin/scmag/disp-scmag.cgi

 

Linke tıkladığınızda bulunduğunuz günün tarihine götürecektir sizi,şimdi rastgele tarih seçerek o tarihlere ait verileri sunalım sizlere.Verilen link üzerinden tarihleri girerek bu verilerin aynılarına sizde ulaşabilirsiniz.Bu arada aklınızda bulunsun her deprem Haarp’ın ürünü değildir.

 

7-9 mayıs 2011

Rastgele Bir tarih daha 6 mart 2008


Tabi bu tarihleri kafama göre uydurdum. Sizde kendinize yakın hissettiğiniz tarihlerde deneyin.

Ee denedik kardeşim ne anlatıyosun sen bize diyorsunuzdur eminim. Bunları hakkında bir fikir edinin diye verdim 30 sn inizi çalmak için diye değil. Deprem hakkında en çok spekülasyon olan Haiti Japonya ve bizim gölcük depremi var . şimdi bu deprem zamanlarında bakalım bi de durumlara

 

Bu 14 ağustos 1999 da ki bir durum

Bu depremden bir gün önce

İşin tuhaf taraflarından biri dikkat ederseniz saat 20 den sonra herhangi bir sinyal yok.

 

Depremden 1 gün sonra, 18 Ağustos 1999. Öğlene kadar veri yok, ondan sonra ise gayet yoğun halde olan grafik bir süre daha o seyirde devam edip saat 6 civarında normale dönüyor.

16 Ağustos’un son saatleri,

17 Ağustos’un tamamı,

18 Ağustos’un ilk yarısı

DATA’DA YOK. BİZLE PAYLAŞILMIYOR.

Neden bu tarihler özellikle?
Şimdi bazılarınız bana eminim komplocu,komplo teorisyeni olarak bakmaya bunlarda ne ki,niye bu insanlar böyle boş işlerle uğraşıyor diyorsunuzdur,işte tam olarak sizin gibiler sebilledir ki bu ülke bu halde,Hala bu HAARP konusunu, senin benim gibi bir avuç komplocu paranoyağın kuruntusu olarak görüyorsan, o halde o paranoyakların arasına zamanın Türkiye Cumhuriyeti başbakanı rahmetli Bülent Ecevit’i de eklemek gerekiyor.

http://www.hurriyetport.com/gundem/ahmet-mete-isikara-11-yil-sonra-konustu-ecevit-17-agustos-ta-israil-parmagi

http://www.medyafaresi.com/haber/49123/guncel-ecevitin-tarihi-suphesi-17-agustos-depremi-sabotaj-miydi.html

Bu yazı 2-3 günde yazılmadı hacı bunu bi bil de. İlk araştırma günlerimde şöyle bir haber de gördüm kaynak gösteremicem ama getirin ekmeği öperim .Cnn le Ecevit röportaj yapıyor .Muhabir soruyor “Depremle pkk nin ilişkisi olabilir mi?” diye Ecevit şu cevabı veriyor “Sanmıyorum” … Yangın çıkmamış a.q. deprem olmuş ve ülkemizin başbakanı sanmıyorum diyor. Neyse kafanız allak bullak oldu biliyorum ben fazla sulandırmayım bi kahve alın kendinize devam ediyoruz.

 

1997 yılında çekilen komplo terorisi filminde yani deprem olmadan 2 yıl önce,türkiyede 7.3 şiddetinde deprem olduğu ve birçok ölü ve yaralıların olduğuna işaret ediliyor.Filmin bu sahnesi için :http://www.youtube.com/watch?v=nCMMd2d-V7Y ve bunun yanında başkanın Türkiye ziyaretinede işaret ediliyor.Şimdi tüm bunlara tesadüf mü diyeceğiz?İlluminati’nin olayları meydana gelmeden önce sembolize ettiğini de bildiğimiz halde?Tabiki tesadüf değildir.şunu da okuyun ek ek ek bilgi olsun

http://tr.wikipedia.org/wiki/Philadelphia_Deneyi

Aşağı da olay ayrıntılı anlatılıyor.Yorum katmadan aynen kopyaladım bu kısmı.Okumalısınız kesinlikle

Senaryoya göre, San Andreas fay hattında meydana gelebilecek büyük bir depremin Amerikan ekonomisine çok büyük zarar vereceğini bilen ABD,yerkabuğundaki değişimleri zleyerek, daha deprem oluşmadan tektonik katmanlar arasında artan basıncı değişik noktalardan patlatıp boşaltarak, büyük depremi küçük depremler haline dönüştürmenin yolunu bulmuştu. Yıllar önce Sırp asıllı Amerikalı bilimadamı mucit Nicola Tesla tarafından geliştirilen bu düşük frekanslı elektromanyetik ışınımla yüksek enerji nakli” tekniğini,hem Ruslar hem de Amerikalılar uzun zamandır bir silah olarak kullanmanın yolunu arıyorlardı. Bu yöntemle, çok uzaktan, hatta uzaydan geniş alanlarda tahribat yapabileceklerdi.

Ancak Pentagon yıllardır çok güçlü bir silah geliştirmek amacıyla üzerinde çalıştığı bu projeyi, bir yandanda barışçı “deprem indirgeme” sistemine uygulamak suretiyle tepkileri azaltmayı ve fonlama devamlılığını sağlamayı amaçlıyordu. Bu nedenle proje önce Avustralya’ nın çıplak ve seyrek nüfuslu kırsal bölgelerinde denendi ve geliştirildi. Daha sonra bunun deprem bölgelerinde denenmesine geldi sıra Değişik zamanlarda Kafkaslar’ da, Okyanus tabanında ve Güney Amerika’daki Ant dağlarında tektonik uyarılar verilmek suretiyle endüktif deprem oluşturma konusunda büyük adımlar atıldı.. Bu araştırmalar Amerika’ da HAARP ve diğer askeri tesislerin kumanda merkezlerinde yürütülüyordu. Bu arada, Türkiye, Japonya ve benzeri deprem bölgelerinde de sismik ağ şebekeleri kurularak bu bölgelerin tektonik verileri saniyesi saniyesine devasa bilgisayarların kayıtlarına gönderilmeye başlandı. Ve gün geldi bu sistem Türkiye’de denenmek istendi. Bölge zaten yılardır bu amaçla sismik espiyonaj altındaydı.

Nitekim gelişmeleri dikkatletakip edenler, depremden hemen sonra, Türk Telekom’ un Türkiye’ nin sismik bilgilerini Pentagona ileten NATO Üssü’nün iletişimini nasıl kestiğini ufak puntalarla gazetelere düşen haberlerden hatırlayacaklardır. ABD’ nin asıl hedefi, Kuzey Anadolu fay hattındaki deneyden elde edeceği tecrübe ve bulguları, San Andreas fay hattına uygulamaktı.Bu iş yine çok yüksek askeri gizlilik taşıdığından yürütme işi İsrailli 2uzmanlara verilmişti. Gerekli makine ve donanım gizlice denizaltılarla Gölcük üssüne getirilerek oradaki yeratı,denizaltı korunaklarına kuruldu. Türk makamları durumdan detay bazda haberdar değildi.
Deney basarılı olacağından sonunde kimse normal dışı bir şeyin olduğunu fark etmeyecekti.Bu amaçla Gece Şahini tatbikatı” nın Gece 03:00 da başlaması planlandı. Gece saat tam 03:00 da düğmeye basılacak ve Gece Şahini devreye alınacaktı. 1-2 dakika içinde de oluşturdukları muazzam enerjiyle Marmara’nın altındaki tektonik tabakayı zayıf yerlerinden kırıp, aylardır oluşan basıncı dışarı atacaklardı. Böylece büyük bir deprem önlenmiş olacaktı.Ama o gece bir şeyler yanliş gitti.Allah sınırı aşan ademoğlunu büyük bir cezaya tabi tuttu.45 saniye süren deprem, beklenenin 10.000 kat üstünde bir güçle gelmişti. Zayiflayan ve titreyen elektrikler geri geldiginde, gece saat 03:05′i gösteriyordu. Daha bir kaç dakika öncesine kadar korunağın içinde şampanya patlatmayı bekleyenler,şimdi korkudan buz gibi donmuş,hareketsiz ayakta duruyorlardı. Kimsenin ağzını bıçak açmıyordu. On binlerce insan,çoluk cocuk, o enkazın altında can çekişiyor veya cansız yatıyordu. Bu tarihin en büyük felaketiydi; hem de insan eliyle yaratılan…

O felakette kaç İsrail askerinin öldüğünü ne Genelkurmay yayınlamış nede İsrail böyle bir bilgiyi açıklamak nezaketinde bulunmuş. Herkese verdikleri imaj ise oraya biz yardım için geldikleriydi. Bu olaylar daha da karışık isteyen varsa bi gün uzun uzun anlatırım saat gece 3 olmuş ben hala yazıyorum .Bu luciferin soyuna sövüyorum gece gece. ben Katrina Kasırgası’na da baktım bu şekilde, yine kasırgaya yakın tarihte coşuyor ölçümler ve kasırga gününden sonraki günlerin dataları bulunmuyor sitede. Stephen Hawking olmadığım için size bilimsel izahını da edemem bu grafiklerin(keşke ea yerine sayısala mı gitseydim diye düşündüm bu gece neyse siktir et geçti bizden), ama bazı şeylerin haddinden fazla “rast geldiği” aşikâr. Zaten başından beri diyorum, benim ne İlber Ortaylı kadar tarih, ne de Cahit Arf kadar engin matematik bilgim var. Sadece azıcık çaba sarfedip farkettiklerimi ve gördüklerimi sizinle paylaşıyorum, olay bu. Bu yazdıklarım kesin doğru şeylerde değil elbette fakat sadece gözlerimizi biraz açalım istedim hepsi bu.

Lafı çok uzattım Cem Yılmaz gibi 5 koldan girdim farkındayım fakat cidden mide bulandırıcı olaylar azımsanmayacak kadar tiksindirici şeyler var dünya da. Londra olimpiyatlarında bile maskotların gözü tek..Hiç dikkat ettinizmi? Eee edin artık a.q. .Bu insanlar artık her şeyi açık açık yapıyorlar saklamıyorlar. Bu jay z bile ben masonum diye şarkı yapıyor,rihanna devrim diye klibine Gürcistan ı koyuyor 1 hafta sonra olaylar başlıyor. Hepsimi tesadüf anasını satim.

Hep ben yazdım . şimdi soru soruyorum. Bu reformlar rönesansı biliyormusunuz? …………………….. lı yere anlatın. Göt kadar yer sığdırın :)   Aydınlanma çağı hakkında ne biliyorsunuz?

-Abi işte j.j.rousseu ,voltaire ,Descartes falan öncü oldu yeni şeyler ortaya çıktı falandı filandı

İlkokul 3 mantığı… Böyle öğretiyolar bize sizde haklısınız.neyse açayım biraz zihinlerinizi

- Jean Jacques Rousseau (MASON)
– Descartes (MASON)
– Diderot (MASON)
– Voltaire (MASON)
– Montesquieu (MASON)

Aydınlanmanın Almanya’daki (Illuminati’nin kurulduğu ülke) ve hatta dünyadaki en büyük öncüsü
- Immanuel Kant (kuvvetle muhtemel MASON, kaos konusunda Hegel ile benzer fikirleri var)

Aydınlanmanın İngilltere’deki temsilcileri
- Francis Bacon (MASON)
- John Locke (MASON)
- David Hume (MASON)

 

Aydınlanma Çağı’nda olmasalar da, ek bilgi olsun size(yazılı da sormicam), klasik fiziğin kurucusu Isaac Newton masondur. Evrim teorisyeni Charles Darwin masondur, masondur, masondur . İçim dışım mason oldu a.q.

Aydınlanma Çağı denilen bu dönemin aslında varolmadığını, abartıldığını, ders kitaplarında boşu boşuna yer aldığını falan iddia etmiyorum sakın yanlış anlamayın. Fakat dünya o döneme iki-üç filozofun düşünceleri öncülüğünde girmedi, bunu izah etmeye çalışıyorum. Fransız İhtilali gibi tarihin en kanlı olaylarından birisi vuku buldu ve başta imparatorlukların egemenliğinde bulunan azınlıklar olmak üzere tüm dünya milliyetçilik rüzgarına kapıldı.

Dünya ilk defa 1789 Fransız İhtilali sonrasında bu kadar geniş kitleleri etkileyen bir milliyetçilik görüşü ile karşılaştı. Hatta ve hatta milliyetçilik diye bir bok yoktu dünyada Fransız İhtilali’ne kadar.

Bu mason ların asıl amacının imparatorlukları yıkıp milliyetçilik akımını yaymak olduğunu bizim berber Hulusi abi bile bilir heralde . Şu Avrupa birliği , birleşmiş milletler denilen tırışkalar da adamların yüzyıllarca uğraşıp yaptığı şeylerden bir kaçı.

İmparatorlukları engel olarak görmelerinin sebebi ise, insanların din birliği aracılığıyla aynı çatı altında birleşmeleridir. Misal dönemin en büyük imparatorluklarından olan Osmanlı’da Anadolu, Arap Yarımadası, Kuzey Afrika, Balkanların önemli bir kısmı müslümandı. Dinin bu kadar birleştirici bir unsur olmasından çok rahatsız oluyor mason kardeşlerimiz. Bu sebeple dinin önüne geçecek bir ideoloji atılıyor ortaya: milliyetçilik. 1. Dünya Savaşı’nda Araplar bizi neden vurdu sanıyorsunuz? Dinin insan hayatındaki eski bir arada tutucu rolü yüzyıllardan beri bilinçli şekilde zayıflatılmış olmasaydı bu gerçekleşebilir miydi? Hiç zannetmiyorum.

Görebiliyor musunuz tezgâhı?

Göremeyenler veya görüp de henüz kabul edecek kadar ikna olamamışlar için biraz daha açayım konuyu.

Aydınlanma ÇağI’nın olayı nedir biliyor musun hacı, bu benim şahsi fikrim değil he, ders kitaplarında bile lise talebelerine şu şekilde öğretilir: “Dinci dogmaların yerini bilimin ve aklın aldığı, gelenekçi ve tutucu düşüncenin yerini ise, yeni bilgiye açık olan özgürlükçü ve akılcı düşüncenin aldığı bu döneme Aydınlanma Çağı denir.”

Yine benim fikrim olmayan, yine ders kitaplarında da bu şekilde gösterilen, sabit bir bilgiyi paylaşayım size. Ki gerçi Aydınlanma Çağı’nı anlattığım kadarıyla sizin de aklınıza gelmiştir belki. Aydınlanma Çağı denilen bu dönemin dayandığı ve dünyaya getirdiği temel fikir “sekülarizm”dir. Sekülarizm; dini öğeleri, siyasi ve hukuki devlet işlemlerinden ayıran bir görüştür. Eee biz bunu biliyoruz zaten, bunun adı laiklik arkadaşım. Hayır, işte zihinlere laiklik ile benzer bir şeymiş gibi sokulmaya çalışılan sekülarizmin, laiklik ile arasında dünyalar kadar fark var. Örneğin laiklikte din yalnızca devlet işlerinden ayrılır fakat seküler düzende din tamamen yok sayılır. Bu da bir şeyler uyandırmıştır sizde, fakat en baba farkı söyleyeyim size.

Onu da ben söylemeyecem gerçi, Türk Dil Kurumu söylemiş bakın.

sekülarizm    Fr. secularisme
a. (l ince okunur) fel. Dünyacılık.

Sekülarizm neymiş yani? Dünyacılık.

Bir mason tezgâhı olan Fransız İhtilali ile milliyetçilik ön plana çıktı, din arka planda kaldı. Dini dogmaların yerini akılcılığın aldığı aydınlanma çağına girdik. Aydınlanma çağı sekülarist bir fikri temsil eder. Sekülarizm = Dünyacılık.

- Dünyacılık ne amına koyim yaa? Sabahtan beri söylüyorsun.

Bunu da ben söylemiyorum, masonik sembollerle dolu olan 1 ABD Doları banknotu söylüyor bak. 

Kominizm işaretlerine bak. Jay z nin Rihanna’nın kliplerine bak . Hepsini geç hani ilk roketi uzaya fırlatmışlardı hah işte o füzenin üzerinde bile aynı simge den vardı (resmi bulamadım çok merak eden varsa bakar bulurum)

Şimdi Tesla’dan girdin nerden çıktın kardeşim sen diye arkalardan bir ses geldi farkındayım. Fakat bize neleri fark ettirmeden dayattıklarını at gözlüklerinizi çıkarıp görün istedim o kadarcık…

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler: ,
avatar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>