Anasayfa » Genel » Noluyor lan ?

Noluyor lan ?

23 Mart 2013  |  Yazar: admin  |  Yorum Yok  |  2.921 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Noluyor lan ?

Biliyorsunuz ki salı günleri parti başkanlarının grup konuşmaları olur. Bugüne kadar bir kere bile dinlememişimdir hiç birini.Kahvaltımı yaparken tesadüf televizyonda Başbakanımız Çanakkale şehitlerini anma konuşması ve bu millet için dökülen kanlardan bahsediyordu.Türküyle kürdüyle lazıyla (Artık bu da kalıp oldu ya neyse) bu toprakları korudular dedi. Yaklaşık 20dakika dinledim. Tek bir kez “Atatürk” demesi için. Fakat ağzından bir kere bile Atatürk kelimesi geçmedi.İstanbul’u fetheden derken Fatih Sultan Mehmet’in adını dilinden düşürmeyen Başbakan,konu tüm dünyanın imkansızı başardılar diye gıpta ile baktiği bir savaşın komutanına ve bu ülkeyi kuran Mustafa Kemal’in adını bir kere daha cümle içerisinde kullanmadı.

Atatürk zamanında ” Ne mutlu Türküm Diyene” demiştir. Bilmiyormuydu “Türkiyeliyim diyene ” demek fakat yine dikkat edin Başbakanın ağzından ” Türkiye ” kelimesi çok çok nadir çıkmaktadır.

Daha önce bir yazımda belirtmiştim. Benim ait olduğum bir parti yoktur. Hepsin hak verilecek yada hak aranacak birşey bulurum. Fakat bizim insanımız televizyon ne derse onu doğru kabul etmektedir. Medyanın 4. büyük güç olduğundan habersiz “akşama dizimi kaçırmayayım”,”helal olsun İsrail özür diledi #dunyaliderisinreceptayyiperdogan” diyerek kendi egolarının üzerine çıkmaktadırlar

24 yaşındayım.Bu hayattan öğrendiğim ender şeylerden birisi. Kimseye güvenmeyeceksin bu hayatta. Babanın bile doğru dediği bir şeyi sorgulayacaksın. Sorgulamak erdemdir. Hataysa da hatanı kabul etceksin. Sana tükürdüğünü yalıyor mu diyecekler?Desin ibneler. Kibir sadece şeytanda olur insana özgü değildir.

Tayyip bu kadar islami bir lider diye tanınıyorda peki neden kur’an hükümlerine aykırı hareket ediyor?Okumasamda şu kadarını iyi biliyorum ki ;Kur’an dosdoğru olmayı ve kafirlerle işbirliği yapmayı yasaklar onların safında olmayı yasaklar.Peki ortadoğunun anası ağlarken müslüman lider müslüman ülke ve en basitinden biz nasıl bu kadar rahatız ve yaşantımıza devam edebiliyoruz.

Tayyip kötü de diğerleri güllük gülistanlık mı kardeşim dersen. Hepsi aynı bokun farklı renkleri. Ama kesinlikle %50 nin dediği gibi ” kötünün iyisi” falan değil .Bildiğin açık açık ” kötünün kötüsü”. Daha kötüsü bu ülkeye gelmedimi ? Gelmiştir ama medya yoluyla insanlar o kadar uyutuluyor ki kötünün farkında bile olmuyoruz.

Kıyamet günü bırak tayyibi baban senin için bir şey yapamayacak.

Bu vatan kurtlar vadisi veya sakarya fırat seyrederekte kurtulmaz.

Hiç garip değilmi lan osmanlı paşaları pezevenk yerine konuluyor polat kahraman oluyor.

La bu kadarmı salaksınız illa bizmi tetikleyelim yani bir şeyleri farketmeniz için az sorgulama yeteneğiniz çalıştırın be birader.O polat türkiyenin gerçeklerini söylüyor olsa dünya düzenini anlatıyor olsa onun 7 sülalesini silerler yer yüzünden kaldıki özel tv televizyonlarında bu yayınlanacak?

Harbiden pollyana’sınız.

Dün İsrail Türkiye’den özür diledi. Peki olayın üzerinden yıllar geçmişken ne oldu da bunların aklına geldi diye hiç düşünmüyormusunuz allah aşkına? Amerika 21 Mart taki nevruz ve sonraki gelişmeler için Türkiye’yi “ALKIŞLIYORUZ” dedi. Lan naptık da alkışlıyor. Türkiye’den kesinlikle özür dilemeyeyiz diyen İsrail neden çark etti böyle bir ateşkesten sonra.Bunlari televizyonlarda hiç konuşmazlar.Konuşacak adamı getirmezler çünkü.

Daha önceki bi yazımda Başbakanın dünyanın en büyük siyonizm gruplarından ödül aldiğini resimli olarak göstermiştim. Bakın bizim en büyük destekçimiz en yakın dostumuz Amerika Başkan’ının İsrail gezisinde yaptığı şey: http://www.ntvmsnbc.com/id/25430554/
Son bir haftadır yaşanan olayları hiç garip gelmiyor değil mi ? Alıştınız değil mi pkk bayraği görmeye? Ya Abdullah Öcalan a SAYIN denmesine?

O teröristbaşı oradan çıkacak, ispatım yok ama o herşeyi öğrendiğiniz belgeli medya, analar ağlamasın slogancılığında sizlere bunu bir bir yedirecek ve serbest kalacak o adam. Bunların hepsini bir bir yaşayacak bu ülke ispatım yok ama göreceksiniz bunlar olacak

Son 10 yılda milleti öyle bir ayrıştırdılarki .Taraf olmazsan ezilirsin felfesini öyle bir yedirdilerki beyni havuçla çalışan insanlar gibi tek bir şeye yönlendirip,farkli görüşe tahammülü olmayan bir nesil devam ediyor ki ,bu yolun nasıl geri dönüşü olacağını inanın kimse bilmiyordur.

Herneyse siz,biz,sen,ben,onlar,berikiler,köşedeki atayız, muzcu hoca, kim olursa olsun ortak bir benzin, ortak bir domates, ortak bir et fiyatı konusunda birleşebildiğiniz gün bu ülkeye hiçbişey olmaz.

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler:
avatar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>