Anasayfa » Kişisel Yazılarım » Bilderberg/Suriye/Türkiye…

Bilderberg/Suriye/Türkiye…

23 Haziran 2012  |  Yazar: admin  |  Yorum Yok  |  10.434 kez okundu
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylas FriendFeed'de Paylaş Bilderberg/Suriye/Türkiye…

Council on Foreign Relations (Yabancı İlişkiler Konseyi), 1917`de kurulmuş resmi bir amerikan denetleme örgütüdür. Kısa süre içerisinde birçok ülkede yapılanmış ve söz sahibi olmuştur. Kurucuları arasında, Warburg, Morgan, Rockefeller gibi ailelerinin liderlerinin yanı sıra, Yale, Harvard ve Columbia Üniversitelerinin bazı akademisyenleri de vardır. (Columbia University de tıpkı Columbia Pictures gibi İllüminati`ye bağlı dayılar tarafından kurulmuştur.)

CFR`nin amacı başta gelişmemiş ve gelişmekte olan ülkeler olmak üzere, yabancı ülkelerin politika ve ekonomi sistemlerini kontrol altına almaktır. Aslında bunla da sınırlı değil, amaçları tüm dünya ülkelerini yöneten güç olmaktır. Ve acı bir şey söyleyeyim, sanırım bunu Çin, Venezuela ve Küba (2-3 ülke daha eklenebilir belki) dışında başarıyorlar.

Her ülkenin başkanı, bizdeki cumhurbaşkanı ve hatta başbakanlar, CFR ile muhakkak bir temasta bulunmuşlardır. Doğrudan CFR üyesi olmasalar dahi, CFR kontrolü atındaki Bilderberg toplantıları`na katılmışlardır.

Bilderberg toplantıları yılda bir düzenlenir ve resmi değildir. Katılımcıları arasında sadece siyasetçiler yoktur tabi ki, birçok büyük iş adamının yanı sıra, bazı önemli yazarlar ve sanatçılar da katılırlar. Katılımcılardan dahi bu adamların siyaset, ekonomi ve medyaya kadar uzanan geniş bir alana hakimiyet kurduklarını anlamışsınızdır. Bu arada anti parantez, bu toplantıya az sayıda kişi davet edilir.

Son 30-40 yılda bu toplantılara katılmadan seçilmiş bir lider yoktur, en azından Türkiye`de. Bilderberg toplantısına katılmış olmaları bu kişilerin mason yahut hain oldukları anlamına gelmez.

Doğrudan CFR üyesi olan isimlerden bazıları, Turgut Özal, Rahmi Koç, devşirme ekonomi bakanımız Kemal Derviş, Tansu Çiller, Celal Bayar, Süleyman Demirel…

BUNLAR TESADÜF MÜ?
1995: 
Toplantıya katılan Cem Boyner parti kurdu.
1996: Toplantıya katılan Merkez Bankası Başkanı Gazi Erçel ile Dışişleri Bakanı EMRE GÖNENSAY yurda döndü, 4 gün sonra hükümet düştü.
GAZİ ERÇEL, 28 Şubat darbe hükümetlerinde Merkez Bankası Başkanı idi. Türkiye’nin yaşadığı en büyük krize giden günlerde paranın rotasını çiziyordu.
1998: Toplantısına katılan merhum Dışişleri bakanı merhum İSMAİL CEM de parti kurdu.
2002: Dünya Bankası’nı bıraktı, 3 Mart 2001′de Ecevit Hükümetinin Ekonomi Bakanı oldu.
2004 yılından itibaren, Koç Holding Yön. Kur. Başkanı MUSTAFA KOÇ’un liderliği başladı.
2007 yılı Türkiye için çok önemli bir yıldı. İlginçtir Bilderberg toplantısı da İstanbul’da yapıldı. Cumhurbaşkanlığı seçimi, 27 Nisan e-muhtırası, Hudson darbe toplantıları da o yapıldı.

Bilderberg’in finansmanını sağlayan güçler, ABD’deki Rockefeller Vakfı ile banker Rotschild ailesi. Seçkin üye-ler arasında Zbigniew Brzezinski adı ön sırada.

Yeter bu kadar bilgi…Günümüze dönelim. Bir kaç haber ve video göstermek istiyorum

2012 Bilderberg Toplantısı 1 Haziran’da gerçekleştirildi.Gündem ; Suriye,Yunanistan Krizi ve Türkiye idi.Hürriyet,Milliyet,Sabah,Habertürk gibi çok okunulan gazetelerde böyle bir haber elbetteki yok.Şu habere bakın ve sonrada şuna bakın

Halk Tv‘ den bir haber. Haber oldukça yanlı bir şekilde taraflı hazırlanmıştır. Yinede bu haberin Kanald ,Show,Atv,Ntv,Cnn Türk gibi reytingi yüksek kanalların hiç birinde böyle bir haberin olmadığını görünce çok ta kızamadım ne yalan söyleyeyim.

Şimdi Türkiyeden 2012 yılında kimler katılmış bu toplantıya görelim.

Ali Babacan …En altta 2009 yılında Bilderberg’e katıldığı yazmaktadır.

Fuat Keyman,

Serpil Timuray

Enis Berberoğlu

Mustafa Koç

Hepsinin üzerine tıkladığınızda kimler oldukları yazıyor. Diğerleri hakkında çok fazla bir şey söylemeyeceğim fakat Mustafa Koç(Rahmi koçun büyük oğlu olur kendileri).Bilderberg’in Türkiye Masası Başkanlığı’nı Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç yapıyor

Rahmi Koç ve David Rockefeller’in resmi. Şu dünyayı yöneten iki aileden biri olan. 2009 yılında Carnegie Hayırseverlik Madalyası kazanıyor.Ödülü veren ise tabiki Rockefeller ailesi bu da bu konuyu tek yazan yazar

1 Haziranda gerçkleşen Suriye ve Türkiye konulu gizli Bilderberg toplantısı ve üzerinden 20 gün geçtikten sonra Suriyenin ,Türk füzesini vurması ve ardında “Türk uçağı olduğunu bilmiyorduk ” açıklaması…Böyle bir şey mümkün değil koyun mu lan bu?

Çok amiyane bir tabir olacak fakat ;Bu adamlar senaryo yazıyorlar ve yazdıkları senaryoları uyguluyorlar. Türkiye üzerinde yıllardır oynanan oyunları bilmeyen yok.

Bakın şu videoyu izleyin :http://www.youtube.com/watch?v=KokiD2qSDxE

Ne diyor başbakanımız”Büyük ortadoğu projesinin eşbaşkanıyım”

Peki büyük ortadoğu projesi nedir biliyormusunuz?

Doğu anadolunun da içinde bulunduğu bir bölünme ,parçalanmadan ve Siyozmin emellerine alet olmaktan başka bir şey değildir.

Şu videoya bakın :http://www.youtube.com/watch?v=6oSfiOnFvQo

“Diyarbakır Büyük Ortadoğu Projesinde yıldız olabilir”

Sen bildiğin ülkeyi pazarlıyorsun?

Tarih: 10 Aralık 2002. Tayyip Erdoğan, iktidara getirilmiş olmasından duyduğu minneti, ABD dışişleri bakanı Colin Powell’a şu şekilde ifade eder: “ “Biz Yahudilerden çok şey öğrendik, beni İstanbul’daki dostlarınızdan sorabilirsiniz.

Yeni Dünya Düzeni’nin yükselen yıldızı.
BOP’un eş başkanı.
Bunlar Türkiye’nin sıfatları…  Yeni Dünya Düzeni ve Büyük Ortadoğu Projesi ASIRLIK SİYONİST PROJELERDİR.
Bu siyonist projelere alet olan bir ülke olacaz. Ey sözde “dindar” kardeşlerim, Facebook’larda, e-mail’lerde içi demogoji dolu video’lar paylaşırsınız “Coca Cola’ya verdiğiniz para Filistinli çocuklara füze olarak dönüyor” diye… Ki haklısınız da.
Fakat artık sayenizde, ÖDENEN VERGİLER BİLE bunlara hizmet eder hale geldi. Çünkü bu ülkeyi yönetenler siyonizme hizmet ediyor. Çünkü başımızdakiler siyonist.
Bu kadar kör müsün ulan?
Her “elhamdülillah müslümanım” diyene elinde tuzluk ile mi koşacaksın sen?
Allah sana o aklı, zekayı, iradeyi, kafanı kullan ve doğru olanı seç diye vermiş. Sadece secde et diye değil…
Bu insanlar da, masonluk da, ABD de “sevgi, barış, demokrasi, kardeşlik” adı altında siyonist projelerini gerçekleştiriyorlar. Yeni Dünya Düzeni’nin yükselen yıldızıymışız, bak sen aman ne büyük şeref.
Bugün ki olaya da gelirsek eğer; Kesinlikle Suriye’nin böyle bir işe kalkıştığını düşünmüyorum. Düşünecek hiç bir mantıklı sebebi yoktur.
Bakın Dışişleri Bakanlığının sitesi:http://www.mfa.gov.tr/komsularla-sifir-sorun-politikamiz.tr.mfa
Dost olduğumuz ülke kaldı mı allah aşkına?
Demem o ki ; Takım tutar gibi parti tutmayın.

Selametle

Facebok'ta Paylaş

Benzer Yazılar

Etiketler: , ,
avatar

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>